Aktualności

Aktualności

Zapraszamy do składania ofert na sprzedaż maszyn do obróbki metali, aluminium oraz urządzenia wyposażenia produkcji i transportu.

2012-10-31Firma Elkam informuje że:

W związku z realizacją projektu "Wzrost pozycji konkurencyjnej firmy ELKAM poprzez budowę hali produkcyjnej oraz zakup nowoczesnych urządzeń produkcyjnych - ETAP II" w ramach:

Osi Priorytetowej 1: "Przedsiębiorczość"
Działanie 1.1 - "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw"
Poddziałanie 1.1.9 - "Inne inwestycje w przedsiębiorstw"

Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 z dnia 31 grudnia 2008 r.

Zapraszamy do złożenia oferty w trybie zapytania ofertowego na zakup oprogramowania Tru Tops Calculate służące do generowania wycen usług wykonywanych na urządzeniu laserowym Tru Laser 3030 Basic Edition.


Oferty proszę składać do 14.11.2012

ELKAM Producent stolarki aluminiowej. Produkujemy fasady aluminiowe oraz konstrukcje stalowe, jesteśmy producentem wyrobów metalowych min. balustrad, sejfów oraz szaf na broń. Oferujemy usługi z zakresu cięcia laserem oraz malowania proszkowego. Elkam to lider w produkcji stolarki aluminiowej, fasad oraz konstrukcji stalowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X